Publications Office of the EU
Stahlbauarbeiten, Glasdach Atrium - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Stahlbauarbeiten, Glasdach Atrium

  • Offentliggjort
    11/07/2025
  • Frist
    18/07/2025
  • Åbning af tilbuddene
    18/07/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landeshauptstadt München, Baureferat
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45223210 Stålkonstruktionsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
BauR H-10217-2025
Beskrivelse

Stahlbauarbeiten, Glasdach Atrium für die Generalsanierung und Umbau des Münchner Stadtmuseums, St.-Jakobs-Platz 1, 80331 München. 017.1 Stahlbauarbeiten, Glasdach Atrium

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.meinauftrag.rib.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/07/2025 12:00
Tildelingsmetode
Der Preis ist das einzige Zuschlagskriterium.
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.