Publications Office of the EU
IT-arbejdspladsudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

IT-arbejdspladsudstyr

  • Meddelt
    07/06/2024
  • Frist
    31/07/2024
  • Forventes offentliggjort
    05/08/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stiftung Hamburger Öffentliche Bücherhallen
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE600 Hamburg
Sektor (hoved-CPV)
30213000 Pc'er
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
300,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
24-002
Beskrivelse

Rammekontrakt Arbejdsstationsudstyr IT-hardware

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DCAHZGE
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DCAHZGE
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Niedrigster Preis
Anslået værdi
300,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.