Publications Office of the EU
Forvaltning af INTEGREREDE VELKOMMEN AKTIONER OG TJENESTEYDELSER FOR ANVENDELSER OM INTERNATIONAL BESKYTTELSE, ASYLUM OG REFUGETER i forbindelse med den fælles CERZETO-PROJEKT FOR TRIENNIO 2026/2028 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Forvaltning af INTEGREREDE VELKOMMEN AKTIONER OG TJENESTEYDELSER FOR ANVENDELSER OM INTERNATIONAL BESKYTTELSE, ASYLUM OG REFUGETER i forbindelse med den fælles CERZETO-PROJEKT FOR TRIENNIO 2026/2028

  • Offentliggjort
    14/08/2026
  • I dag
    05/09/2026
  • Frist
    13/09/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Comune di Cerzeto
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITF61 Cosenza
Sektor (hoved-CPV)
85311000 Sociale foranstaltninger med institutionsophold
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,016,230.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
01
Beskrivelse

Forvaltning af INTEGREREDE VELKOMMEN AKTIONER OG TJENESTEYDELSER FOR ANVENDELSER OM INTERNATIONAL BESKYTTELSE, ASYLUM OG REFUGETER i forbindelse med den fælles CERZETO-PROJEKT FOR TRIENNIO 2026/2028

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://cucroggiano.traspare.com/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://cucroggiano.traspare.com/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Si rimanda al Disciplinare di Gara
Anslået værdi
3,016,230.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.