Publications Office of the EU
D-München: Opsætning af gipsplader - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-München: Opsætning af gipsplader

  • Offentliggjort
    13/04/2011
  • Frist
    06/06/2011
  • Åbning af tilbuddene
    06/06/2011
  • Tildelt
    08/07/2011
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45324000 Opsætning af gipsplader
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
419,775.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
378,675.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Trockenbauarbeiten.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/06/2011 13:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
419,775.00 EUR
Endelig kontraktværdi
378,675.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.