Publications Office of the EU
IT-konsulenter til penetrationstest og sikkerhedsrevisioner - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

IT-konsulenter til penetrationstest og sikkerhedsrevisioner

  • Offentliggjort
    14/08/2026
  • I dag
    03/09/2026
  • Frist
    17/09/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Löf regionernas ömsesidiga försäkringsbolag
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sektor (hoved-CPV)
72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,800,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Löf har til hensigt at indkøbe IT-konsulenter til penetrationstest og sikkerhedsrevisioner. Löfs behov omfatter ressourcer som følger: En (1) IT-sikkerhedsspecialist til penetrationstest og sikkerhedsrevisioner af proprietære systemer og applikationer. Én (1) IT-sikkerhedsspecialist til penetrationstest og sikkerhedsrevisioner af IT-infrastruktur ud fra et kontinuitets-/sikkerhedsperspektiv. Velkommen til at indsende et bud! Med venlig hilsen Löf

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.e-avrop.com/lof/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=133105
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.e-avrop.com/lof/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=133105
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
2,800,000.00 SEK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.