Publications Office of the EU
Tyskland-Frankfurt am Main: Rengøring af skoler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Frankfurt am Main: Rengøring af skoler

  • Offentliggjort
    02/07/2020
  • Frist
    30/07/2020
  • Åbning af tilbuddene
    30/07/2020
  • Tildelt
    02/10/2020
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Stadt Frankfurt am Main, Amt für Bau und Immobilien
Udførelsessted
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
90919300 Rengøring af skoler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
25-2020-00242
Beskrivelse

Unterhaltsreinigung 10 465,24 m2 (Mehrfachreinigung WC Anlagen), Grundreinigung 41 306,56 m2, Ferienreinigung 176,26 m2.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.vergabe.stadt-frankfurt.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/07/2020 12:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Alpmer Dienstleistungen GmbH
Postadresse: Hausener Weg 112 A
By: Frankfurt am Main
Postnummer: 60489
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.