Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO

  • Offentliggjort
    04/09/2024
  • Frist
    04/10/2024
  • Åbning af tilbuddene
    07/10/2024
  • Tildelt
    07/03/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Provincia di Campobasso
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITF22 Campobasso
Sektor (hoved-CPV)
90919200 Rengøring af kontorer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
128,512.85 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
102,569.48 EUR
Referencenummer for tilbuddet
id569
Beskrivelse

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://provincia-campobasso.acquistitelematici.it/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://provincia-campobasso.acquistitelematici.it/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/10/2024 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Criteri stabiliti dalla stazione appaltante
Vægtning (procentdel, præcis) :
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Prezzo più basso
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
128,512.85 EUR
Endelig kontraktværdi
102,569.48 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SANTA BRIGIDA SCPA
Postadresse:
By: Napoli
Postnummer: 80133
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.