Publications Office of the EU
Spanien-Tremp: Socialt arbejde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Tremp: Socialt arbejde

  • Offentliggjort
    27/11/2020
  • Frist
    22/12/2020
  • Annulleret
    23/02/2021
  • I dag
    02/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Consell Comarcal del Pallars Jussà
Udførelsessted
NUTS code: ES513 Lleida
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES513 Lleida
Sektor (hoved-CPV)
85320000 Socialt arbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,012,537.25 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
98/2020
Beskrivelse

Contratación del servició de ayuda a Domicilio del Consell Comarcal del Pallars Jussà.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Consell Comarcal del Pallars Jussà
Nationalt registreringsnummer: P7500014A
Postadresse: C/ Soldevila, 18
By: Tremp
NUTS-kode: ES513
Postnummer: 25620
Land: ESP
Kontaktperson: Secretaria
Hovedadresse: www.pallarsjussa.cat
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/01/2021 12:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,012,537.25 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.