Publications Office of the EU
Bulgarien-Targovishte: Medicinske forbrugsmaterialer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Targovishte: Medicinske forbrugsmaterialer

  • Offentliggjort
    31/10/2017
  • Frist
    04/12/2017
  • Åbning af tilbuddene
    05/12/2017
  • Tildelt
    21/02/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
„Многопрофилна болница за активно лечение — Търговище“ АД
Udførelsessted
NUTS code: BG334 Търговище
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG334 Търговище
Sektor (hoved-CPV)
33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,070,000.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,149,144.91 BGN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Доставка на медицински изделия за нуждите на „МБАЛ — Търговище“ АД.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: „МБАЛ — Търговище“ АД
Nationalt registreringsnummer: 125501290
Postadresse: кв. Запад
By: Търговище
NUTS-kode: BG334
Postnummer: 7700
Land: BGR
Kontaktperson: Николай Стойчев
Hovedadresse: http://zop.mbaltg-op.com/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/12/2017 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.