Publications Office of the EU
Bulgarien-Lovech: Rengøring af bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Lovech: Rengøring af bygninger

  • Offentliggjort
    11/06/2020
  • Frist
    15/07/2020
  • Åbning af tilbuddene
    16/07/2020
  • Tildelt
    26/11/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Udførelsessted
NUTS code: BG315 Ловеч
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG315 Ловеч
Sektor (hoved-CPV)
90911200 Rengøring af bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
18,800.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
17,592.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
10-2020-1015-10-20
Beskrivelse

Поръчката включва в обхвата си услуги по комплексното почистване и хигиенизиране на работни, архивни и сервизни помещения и на помещенията за отдих в сградата на Обединен осигурителен архив — гр. Тетевен и офис ИРМ — Тетевен със собствен персонал, машини, почистващи препарати, материали и консумативи при спазване условията, изискванията, обема и периодичността на извършваната услуга, посочени в техническите спецификации от документацията на обществената поръчка.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Nationalt registreringsnummer: 1210825210115
Postadresse: бул. „България“ № 44
By: Ловеч
NUTS-kode: BG315
Postnummer: 5500
Land: BGR
Kontaktperson: Димитричка Цветкова — началник на отдел „Административен“
Hovedadresse: www.noi.bg
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/07/2020 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
18,800.00 BGN
Endelig kontraktværdi
17,592.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: „Райт Клийнинг“ ООД
Postadresse: с. Волуяк, местност Гарата, ул. „Детелина“ № 27
By: София
Postnummer: 1346
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.