Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Tråd - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valencia: Tråd

  • Offentliggjort
    28/06/2022
  • Frist
    25/07/2022
  • Åbning af tilbuddene
    28/07/2022
  • Tildelt
    24/10/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus S.A. (VAERSA)
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor (hoved-CPV)
44333000 Tråd
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,120,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,355,200.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
AC 02/2022
Beskrivelse

Suministro y transporte de alambre para las plantas de tratamiento de residuos de Vaersa

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus S.A. (VAERSA)
Nationalt registreringsnummer: A46299988
Postadresse: Avda. de las Cortes Valencianas, 20
By: Valencia
NUTS-kode: ES523
Postnummer: 46015
Land: ESP
Kontaktperson: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus S.A. (VAERSA)
Hovedadresse: http://www.vaersa.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/07/2022 12:00
Udførelsessted
CPV-kode
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,120,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1,355,200.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: NEW METAL 2020 SL
Postadresse: Avenida Barcelona, 67
By: Barcelona
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.