Publications Office of the EU
MULTIENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY 2026 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MULTIENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY 2026

  • Offentliggjort
    15/06/2026
  • Frist
    17/07/2026
  • Annulleret
    22/07/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Annulleret
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Fakultní nemocnice Olomouc
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Sektor (hoved-CPV)
33610000 Lægemidler til fordøjelsesorganer og stofskifte
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
12,987,611.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
VZ-2026-000552
Beskrivelse

Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky MULTIENZYMOVÝCH PŘÍPRAVKŮ.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profil/fnol
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profil/fnol
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Anslået værdi
12,987,611.00 CZK
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.