Publications Office of the EU
Frankrig-Freyming-Merlebach: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Freyming-Merlebach: Elektricitet

  • Offentliggjort
    05/10/2020
  • Frist
    30/10/2020
  • Åbning af tilbuddene
    02/11/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ville de Freyming-Merlebach
Udførelsessted
NUTS code: FRF33 Moselle
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRF33 Moselle
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Fo_elec<36kva_21
Beskrivelse

Concerne une quantité prévisionnelle d'électricité pour un besoin de 2 600 000 kWh, répartis sur l'ensemble des sites de la Ville.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.freyming-merlebach.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/11/2020 13:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.