Publications Office of the EU
LK - Interimscontaineranlage im Zuge der BTA-Sanierung Schule im Hummetal - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LK - Interimscontaineranlage im Zuge der BTA-Sanierung Schule im Hummetal

  • Offentliggjort
    10/03/2025
  • Frist
    10/04/2025
  • Åbning af tilbuddene
    10/04/2025
  • Tildelt
    12/05/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Hameln - Zentrale Vergabestelle - im Auftrag des Landkreises Hameln-Pyrmont
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE923 Hameln-Pyrmont
Sektor (hoved-CPV)
44211100 Modulopbyggede og transportable bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
314,740.28 EUR
Referencenummer for tilbuddet
S-HAMELN-LK-2025-0034
Beskrivelse

250 Mietcontainergebäude

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HAMELN-LK-2025-0034
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HAMELN-LK-2025-0034
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/04/2025 10:00
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
314,740.28 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Adapteo GmbH
Postadresse:
By: Neu-Isenburg
Postnummer: 63263
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.