Publications Office of the EU
Slovakiet-Banská Bystrica: Spisebilletter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Banská Bystrica: Spisebilletter

  • Offentliggjort
    04/07/2017
  • Tildelt
    11/09/2017
  • Frist
    15/10/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Krajská prokuratúra
Udførelsessted
NUTS code: SK Slovensko
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK Slovensko
Sektor (hoved-CPV)
30199770 Spisebilletter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
378,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
443,620.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2 Spr 81/17/6600
Beskrivelse

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Krajská prokuratúra
Nationalt registreringsnummer: 00166456
Postadresse: Partizánska cesta 1
By: Banská Bystrica
NUTS-kode: SK
Postnummer: 975 62
Land: SVK
Kontaktperson: Ing. Kristína Mlynárčiková
Hovedadresse: http://www.genpro.gov.sk
Elektronisk via:
http://www.genpro.gov.sk
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
378,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
443,620.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Vaša Slovensko, s.r.o.
Postadresse: Račianske mýto 1/B
By: Bratislava
Postnummer: 831 02
Land: SVK
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.