Publications Office of the EU
Frankrig-Poitiers: Byplanlægnings- og landskabsarkitektvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Poitiers: Byplanlægnings- og landskabsarkitektvirksomhed

  • Offentliggjort
    05/11/2016
  • Frist
    02/12/2016
  • Annulleret
    07/12/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Société d'équipement du Poitou
Udførelsessted
NUTS code: FRI34 Vienne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRI34 Vienne
Sektor (hoved-CPV)
71400000 Byplanlægnings- og landskabsarkitektvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
2016/S 236-430133
Beskrivelse

Marché de maîtrise d'œuvre VRD dans le cadre des travaux de finitions de la phase 1, de création de la voie interne de l'ilot B2 et de l'aménagement de la phase 2 de la ZAC des Magnals à Mignaloux-Beauvoir (86).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Société d'équipement du Poitou
Postadresse: BP 40456
By: Poitiers
NUTS-kode: FR534
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.sep@sep86.fr
Elektronisk via:
http://www.pro-marchespublics.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/12/2016 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.