Publications Office of the EU
RO-Braila: Lægemidler til fordøjelsesorganer og stofskifte - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Braila: Lægemidler til fordøjelsesorganer og stofskifte

  • Offentliggjort
    27/07/2011
  • Frist
    05/09/2011
  • Åbning af tilbuddene
    05/09/2011
  • Tildelt
    06/10/2011
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: RO221 Brăila
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33610000 Lægemidler til fordøjelsesorganer og stofskifte
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
16,037,026.68 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
8,963,865.96 RON
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
143
Referencenummer for tilbuddet
235908
Beskrivelse

Medicamente cu specific de Spital Judetean de Urgenta.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/09/2011 11:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.