-
Offentliggjort17/09/2025
-
Frist10/10/2025
-
Åbning af tilbuddene14/10/2025
-
I dag05/09/2026
Værktøjer
Procedura aperta per laffidamento del servizio di custodia e portierato per i Campus e le strutture dellUniversità degli Studi di Salerno quadriennio 2025 2029
Note: Ikke alle oplysninger vedrørende denne procedure er medtaget. Se mere i de tilknyttede dokumenter.
Procedura aperta per laffidamento del servizio di custodia e portierato per i Campus e le strutture dellUniversità degli Studi di Salerno quadriennio 2025 2029
https://unisa.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/2025-X/4.219
https://unisa.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/2025-X/4.219
Type: quality
Beskrivelse: PROGETTO DEL SERVIZIO
Vægtning (procentdel, præcis) : 44
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: DOTAZIONI
Vægtning (procentdel, præcis) : 29
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: POSSESSO DELLA CERTIFICAZIONE DELLA PARIT DI GENERE DI CUI ALLART. 46-BIS DEL CODICE DELLE PARI OPPORTUNIT TRA UOMO E DONNA, DI CUI AL D.LGS N. 198/2006
Vægtning (procentdel, præcis) : 2
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: RIBASSO UNICO SUGLI IMPORTI UNITARI POSTI A BASE DI GARA (vedi documento progettuale posto a base di gara denominato "Requisiti di partecipazione e criterio di aggiudicazione del servizio")
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: FORMAZIONE - Formazione del personale che sarà impiegato nel servizio (vedi documento progettuale posto a base di gara denominato "Requisiti di partecipazione e criterio di aggiudicazione del servizio")
Vægtning (procentdel, præcis) : 5
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.