-
Tildelt03/05/2024
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
APP.38/2024 – Elektronisk offentligt udbud Europæisk udbud med henblik på tildeling af levering med installation af et fast serrikulturanlæg på "Po di Tramontana" Orthofloricultural Experimental Centre of Veneto Agricoltura beliggende i Rosolina kommune (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005
Europæisk offentligt elektronisk udbud med henblik på tildeling af levering med installation af et fast serrikulturanlæg på "Po di Tramontana" Orthofloricultural Experimental Centre of Veneto Agricoltura beliggende i Rosolina kommune (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005
Type: price
Beskrivelse: Prezzo
Vægtning (procentdel, præcis) :
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.