Publications Office of the EU
Italien-Rom: Forvaltning af boliger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Forvaltning af boliger

  • Offentliggjort
    19/04/2019
  • Frist
    20/05/2019
  • Åbning af tilbuddene
    22/05/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Università degli Studi di Roma «La Sapienza»
Udførelsessted
NUTS code: ITI43 Roma
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor (hoved-CPV)
98341100 Forvaltning af boliger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
180,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Appalto per la fruizione di massimo 50 posti letto in strutture immobiliari da adibire a residenza universitaria e gestione dei relativi servizi.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Università degli Studi di Roma «La Sapienza»
Postadresse: Piazzale Aldo Moro 5
By: Roma
NUTS-kode: ITI43
Postnummer: 00185
Land: ITA
Kontaktperson: Responsabile del procedimento: Dott.ssa Rita Patini
Hovedadresse: www.uniroma1.it
Elektronisk via:
https://uniroma1.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/05/2019 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
180,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.