Publications Office of the EU
Frankrig-Montpellier: Elektriske ovne - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Montpellier: Elektriske ovne

  • Tildelt
    17/11/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
chu de montpellier
Udførelsessted
NUTS code: FRJ13 Hérault
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ13 Hérault
Sektor (hoved-CPV)
39711361 Elektriske ovne
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
650,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
23A0251
Beskrivelse

fourniture, livraison, installation, mise en service de fours semi industriels et de type cafeteria a usage de la restauration, accessoires et pieces detachees pour le chu de montpellier - etablissement support du ght est herault et sud aveyron

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
650,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: sas thermasud
Postadresse: 8 Avenue Jean Foucault
By: Béziers
Postnummer: 34500
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.