Publications Office of the EU
Tyskland-Oldenburg: Arbejde i forbindelse med installation af sanitetsudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Oldenburg: Arbejde i forbindelse med installation af sanitetsudstyr

  • Offentliggjort
    19/12/2022
  • Frist
    24/01/2023
  • Åbning af tilbuddene
    24/01/2023
  • Tildelt
    17/02/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Oldenburg (Oldb) Vergabestelle
Udførelsessted
NUTS code: DE943 Oldenburg (Oldenburg), Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE943 Oldenburg (Oldenburg), Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45332400 Arbejde i forbindelse med installation af sanitetsudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2022-OL-0332
Beskrivelse

Heizungs-/Sanitärarbeiten

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.xvergabe.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/01/2023 11:30
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Haustechnik Barz GmbH & Co. KG
Postadresse: Grummersorter Dorfstr. 31
By: Hude
Postnummer: 27798
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.