Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Arkitektprojektering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Arkitektprojektering

  • Offentliggjort
    26/08/2022
  • Frist
    29/09/2022
  • Åbning af tilbuddene
    29/09/2022
  • Tildelt
    16/11/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie
Udførelsessted
NUTS code: PL92 Mazowiecki regionalny
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
71220000 Arkitektprojektering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,104,048.30 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
720,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
134/22
Beskrivelse

1 Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 727 na odcinku od km 45+217 do km 47+500 na terenie gminy Szydłowiec, powiat szydłowiecki – nr postępowania 134/22
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Specyfikacji Technicznej (Część IV SWZ).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie
Nationalt registreringsnummer: 113-245-39-40
Postadresse: ul. Mazowiecka 14
By: Warszawa
NUTS-kode: PL911
Postnummer: 00-048
Land: POL
Kontaktperson: Anna Goebel
Hovedadresse: www.mzdw.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/09/2022 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,104,048.30 PLN
Endelig kontraktværdi
720,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Biuro Projektów NEOTRANS Sp. z o.o.
Postadresse: ul. Wileńska nr 2
By: Kielce
Postnummer: 25-411
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.