Publications Office of the EU
Bulgarien-Sofia: Fodtøj undtagen sports- og beskyttelsesfodtøj - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Sofia: Fodtøj undtagen sports- og beskyttelsesfodtøj

  • Offentliggjort
    26/01/2016
  • Frist
    07/03/2016
  • Åbning af tilbuddene
    08/03/2016
  • Tildelt
    09/05/2016
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
18810000 Fodtøj undtagen sports- og beskyttelsesfodtøj
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
886,630.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
885,587.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

„Доставка на работни и униформени обувки за нуждите на персонал от „БДЖ-Пътнически превози“ ЕООД за едногодишен период“, в съответствие с Технически спецификации за работни и униформени обувки и Спецификация за доставка на работни и униформени обувки за нуждите на „БДЖ-Пътнически превози“ ЕООД, приложения към документацията за участие.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/03/2016 10:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
886,630.00 BGN
Endelig kontraktværdi
885,587.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ДЗЗД „Здравоход-Ралица“
Postadresse: кв. Бойката, Северна индустриална зона
By: Габрово
Postnummer: 5300
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.