Publications Office of the EU
Spanien-Torrejón de Ardoz: Uniformer til militæret - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Torrejón de Ardoz: Uniformer til militæret

  • Offentliggjort
    20/05/2022
  • Frist
    22/06/2022
  • Åbning af tilbuddene
    27/06/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Udførelsessted
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
35811300 Uniformer til militæret
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
9,124,874.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
2022/EA22/00000411E
Beskrivelse

Uniformes, Pantalones, Camisas, Correaje y Guante Gris (20229016)

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Nationalt registreringsnummer: S2822022F
Postadresse: Carretera Nacional II, Km. 22,8
By: Torrejón de Ardoz
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28850
Land: ESP
Kontaktperson: Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Hovedadresse: http://www.contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/06/2022 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.