Publications Office of the EU
Grækenland-Chios: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grækenland-Chios: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter

  • Offentliggjort
    28/08/2019
  • Frist
    26/09/2019
  • Åbning af tilbuddene
    02/10/2019
  • Tildelt
    27/05/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Δήμος Χίου
Udførelsessted
NUTS code: EL413 Χίος
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: EL413 Χίος
Sektor (hoved-CPV)
15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
440,683.77 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
370,026.80 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
7
Referencenummer for tilbuddet
Αρ. Διακήρυξης 31209/26-8-2019 (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 78604)
Beskrivelse

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ειδών τροφίμων, για τη λειτουργία δομών του Δήμου και των νομικών προσώπων του, και γάλακτος για το δικαιούχο προσωπικό τους, έτους 2019.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Δήμος Χίου
Postadresse: Δημοκρατίας 2
By: Χίος
NUTS-kode: EL413
Postnummer: 821 31
Land: GRC
Kontaktperson: Δήμος Χίου - Τμήμα Αποθήκης και Προμηθειών
Hovedadresse: https://www.chios.gov.gr
Elektronisk via:
http://ebs.eprocurement.gov.gr
Tilbud kan afgives
Submission for one lot only
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/10/2019 10:00
Indkøbere
Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Χίου (ΔΗ.Κ.Ε.Χ.)
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.