Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Byggearbejder i forbindelse med jernbaner - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Byggearbejder i forbindelse med jernbaner

  • Offentliggjort
    09/08/2011
  • Frist
    27/09/2011
  • Åbning af tilbuddene
    27/09/2011
  • Tildelt
    21/05/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: RO România
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45234100 Byggearbejder i forbindelse med jernbaner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,267,197,383.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,469,350,080.40 RON
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
18/1/565/03.08.2011
Beskrivelse

Pe tronsoanele Atel-Micasasa si Micasasa-Coslariu, in lungime de 66,269 km se vor executa lucrari de reabilitare/modernizare a infrastructurii feroviare.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one lot only
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/09/2011 12:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.