Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger

  • Tildelt
    17/10/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
"TEATR ROZMAITOŚCI" Oddział zamawiającego: TR Warszawa
Udførelsessted
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
71221000 Arkitekters tjenesteydelser i forbindelse med bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
10,377,183.74
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
17,304,138.46 PLN
Referencenummer for tilbuddet
PZP.TR-2.2022
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja wielobranżowej dokumentacji projektowej dla budynku TR Warszawa
w Warszawie wraz z infrastrukturą oraz na pełnienie nadzoru autorskiego

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
10,377,183.74
Endelig kontraktværdi
17,304,138.46 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Thomas Phifer and Partners
Postadresse:
By: Nowy Jork
Postnummer:
Land: USA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.