Publications Office of the EU
Spanien-Oliva: Skatterådgivning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Oliva: Skatterådgivning

  • Offentliggjort
    23/01/2023
  • Frist
    16/02/2023
  • Åbning af tilbuddene
    07/03/2023
  • Tildelt
    17/07/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor (hoved-CPV)
79221000 Skatterådgivning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,435,770.85 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
5610/2022
Beskrivelse

Prestación de los servicios de asistencia y colaboración en la gestión tributaria, censal, inspectora y recaudatoria, tanto en período voluntario como ejecutivo y de los ingresos de derecho público.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Nationalt registreringsnummer: P4618300J
Postadresse: Plaza del Ayuntamiento, 1 -
By: Oliva
NUTS-kode: ES523
Postnummer: 46780
Land: ESP
Kontaktperson: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/03/2023 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,435,770.85 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: COORDINADORA DE GESTIÓN DE INGRESOS SA
Postadresse:
By: Alcalá de Guadaira
Postnummer: 41500
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.