Publications Office of the EU
Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE

  • Tildelt
    07/08/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Instituto de Informática, I.P.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
72200000 Programmering af software og konsulentvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,276,800.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2325000164
Beskrivelse

Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Preço - 40%
Vægtning (procentdel, præcis) :
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Mérito Técnico da proposta - 60%
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,276,800.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: BABEL IBÉRICA, S. A
Postadresse:
By: Lisboa
Postnummer: 1600-546
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.