Publications Office of the EU
Portugal-Braga: Diverse udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Braga: Diverse udstyr

  • Offentliggjort
    28/02/2023
  • Frist
    10/03/2023
  • Åbning af tilbuddene
    13/03/2023
  • Tildelt
    04/04/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Município de Braga
Udførelsessted
NUTS code: PT112 Cávado
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT112 Cávado
Sektor (hoved-CPV)
39300000 Diverse udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,337,365.77 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
865,864.50 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
21
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Aluguer de equipamentos para diversos eventos do Município de Braga.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Município de Braga
Nationalt registreringsnummer: 506901173
Postadresse: Praça Municipal
By: Braga
NUTS-kode: PT112
Postnummer: 4700-435
Land: PRT
Hovedadresse: www.acingov.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/03/2023 09:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.