Publications Office of the EU
Frankrig-Gonfreville-l'Orcher: Teknisk inspektion af bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Gonfreville-l'Orcher: Teknisk inspektion af bygninger

  • Offentliggjort
    02/03/2022
  • Frist
    01/04/2022
  • Åbning af tilbuddene
    01/04/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ville de Gonfreville l'orcher
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Sektor (hoved-CPV)
71631300 Teknisk inspektion af bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
320,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2022-002
Beskrivelse

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: ville de Gonfreville l'orcher
Postadresse: place Jean Jaurès
By: Gonfreville L'Orcher
NUTS-kode: FRD22
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elektronisk via:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/04/2022 14:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
320,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.