Publications Office of the EU
Polen-Białystok: Røntgenkontroludstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Białystok: Røntgenkontroludstyr

  • Offentliggjort
    12/03/2019
  • Frist
    26/04/2019
  • Tildelt
    18/06/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Udførelsessted
NUTS code: PL84 Podlaskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL84 Podlaskie
Sektor (hoved-CPV)
38582000 Røntgenkontroludstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
10,162,601.63 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
10,020,029.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
2001-ILZ.260.4.2019
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
10,162,601.63 PLN
Endelig kontraktværdi
10,020,029.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Postadresse: Emilii Plater 53
By: Warszawa
Postnummer: 00-113
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.