Publications Office of the EU
Tyskland-Borna: Slamsugere - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Borna: Slamsugere

  • Offentliggjort
    21/05/2021
  • Frist
    21/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    22/06/2021
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Zweckverband Wasser/Abwasser Bornaer Land
Udførelsessted
NUTS code: DED52 Leipzig
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DED52 Leipzig
Sektor (hoved-CPV)
34144410 Slamsugere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
0048-TB2021
Beskrivelse

Lieferung eines Hochdruckspül- und Saugfahrzeuges.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.evergabe.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/06/2021 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.