Publications Office of the EU
Logistik af udstyrsvogn til brandvæsenet i Barnim-distriktet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Logistik af udstyrsvogn til brandvæsenet i Barnim-distriktet

  • Offentliggjort
    27/11/2024
  • Frist
    10/01/2025
  • Åbning af tilbuddene
    10/01/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landkreis Barnim
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE405 Barnim
Sektor (hoved-CPV)
34144210 Brandkøretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
32-Bev-EU-039-2024
Beskrivelse

Levering af nyt udstyr lastbil logistik til brandvæsenet center af distriktet Barnim

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY7Y1X7M557V
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY7Y1X7M557V
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/01/2025 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.