-
Offentliggjort08/04/2022
-
Frist12/05/2022
-
Åbning af tilbuddene12/05/2022
-
Tildelt07/06/2022
-
I dag03/09/2026
Værktøjer
Tyskland-Chemnitz: Opsætning af snedkerarbejde
Für den Neubau einer dreizügigen Oberschule mit Zweifeldsporthalle erforderliche Tischlerarbeiten zur Herstellung und Einbau von u.a. Tribünenbänken und Fensterbänken.
Officiel betegnelse: KommunalBau Chemnitz GmbH
Postadresse: Clausstraße 10/12
By: Chemnitz
NUTS-kode: DED41
Postnummer: 09126
Land: DEU
Hovedadresse: www.ggg.de
Elektronisk via:
https://www.evergabe.de
Postadresse:
By: Dresden
Postnummer:
Land: DEU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.