Publications Office of the EU
Tyskland-Bochum: Sikkerhedskameraer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Bochum: Sikkerhedskameraer

  • Offentliggjort
    14/03/2022
  • Frist
    11/04/2022
  • Annulleret
    22/04/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
DMT-Gesellschaft für Lehre und Bildung mbH
Udførelsessted
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
35125300 Sikkerhedskameraer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
X-DMT-2022-0008
Beskrivelse

Liefern und Installieren eines Kameranutzendes Zähl- und Aufzeichnungssystem für Bewegungen für den Ausstellungsbereich (öffentlichen Bereich mit 4 Rundgängen, dem Anschauungsbergwerk ABW) des Deutschen Bergbau-Museums in Bochum.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: DMT-Gesellschaft für Lehre und Bildung mbH
Postadresse: Herner Str. 45
By: Bochum
NUTS-kode: DEA51
Postnummer: 44787
Land: DEU
Kontaktperson: Abteilung Einkauf - Vergabestelle
Hovedadresse: www.dmt-lb.de
Elektronisk via:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/X-DMT-2022-0008
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/04/2022 12:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.