-
Offentliggjort11/06/2021
-
Frist14/07/2021
-
Åbning af tilbuddene14/07/2021
-
Tildelt04/10/2021
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Ungarn-Budapest: Forvaltning af kapitalmarkeder
Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása
Officiel betegnelse: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nationalt registreringsnummer: 10585560244
Postadresse: Csokonai utca 3.
By: Budapest
NUTS-kode: HU110
Postnummer: 1081
Land: HUN
Kontaktperson: Hausenblasz Máté
Hovedadresse: http://www.nisz.hu
Elektronisk via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Postadresse: Hungária Körút 17-19
By: Budapest
Postnummer: 1143
Land: HUN
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.