Publications Office of the EU
Italien-Isca sullo Jonio: Sociale foranstaltninger med institutionsophold - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Isca sullo Jonio: Sociale foranstaltninger med institutionsophold

  • Offentliggjort
    18/05/2017
  • Frist
    26/06/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
CUC Unione dei Comuni del Versante Ionico
Udførelsessted
NUTS code: ITF63 Catanzaro
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITF63 Catanzaro
Sektor (hoved-CPV)
85311000 Sociale foranstaltninger med institutionsophold
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,541,100.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
7064785D00
Beskrivelse

Individuazione di un soggetto titolare di strutture per la gestione di servizi di accoglienza integrata rivolti a n. 20 minori stranieri non accompagnati inseriti nell'ambito del sistema SPRAR.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: CUC Unione dei Comuni del Versante Ionico
Postadresse: Via Paparo 2
By: Isca sullo Jonio
NUTS-kode: ITF63
Postnummer: 88060
Land: ITA
Hovedadresse: http://www.cmversantejonico.it/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,541,100.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.