Publications Office of the EU
Tyskland-München: Installation af centralvarmeanlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-München: Installation af centralvarmeanlæg

  • Offentliggjort
    11/03/2020
  • Frist
    09/04/2020
  • Åbning af tilbuddene
    09/04/2020
  • Tildelt
    15/06/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landeshauptstadt München, Baureferat
Udførelsessted
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45331100 Installation af centralvarmeanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
H20a087820
Beskrivelse

Heizungsarbeiten.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://my.vergabe.bayern.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/04/2020 11:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Ludwig Rieder GmbH & Co.KG
Postadresse:
By: Bayerbach
Postnummer:
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.