-
Offentliggjort25/05/2020
-
Frist22/06/2020
-
Tildelt18/08/2020
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Tyskland-Frankfurt am Main: Varmeisoleringsarbejde
— 1 100 m2 Wärmedämmung, d = 200 mm, Mineralwolle, zweilagig;
— 1 100 m2 Siliconharz-Oberputz, 2 mm-Korn;
— 1 100 m2 Wandanstrich;
— 1 000 m Fensterleibungen;
— 1 500 m2 Fassadengerüst.
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Postadresse: Wandweg 1
By: Dortmund
Postnummer: 44149
Land: DEU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.