Publications Office of the EU
Slovakiet-Ružomberok: Medicinsk udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Ružomberok: Medicinsk udstyr

  • Offentliggjort
    13/06/2023
  • Frist
    24/07/2023
  • Tildelt
    11/09/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica
Udførelsessted
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Sektor (hoved-CPV)
33100000 Medicinsk udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
244,844.22 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
108,742.22 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Predmetom zákazky je nákup nových, nerepasovaných a nepoužívaných zdravotníckych zariadení:
- ohrev pacienta [3 ks]
- ohrev pod pacienta [3 ks]
- vysokofrekvenčný dýzový ventilátor [1 ks]
- chirurgická odsávačka [6 ks]
- operačná lampa [7 ks]
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/471150
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.