Publications Office of the EU
Kroatien-Zagreb: Databehandling - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Kroatien-Zagreb: Databehandling

  • Offentliggjort
    08/04/2015
  • Frist
    15/05/2015
  • Åbning af tilbuddene
    15/05/2015
  • Tildelt
    31/07/2015
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Agencija za lijekove i medicinske proizvode
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
72310000 Databehandling
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,390,000.00 HRK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,925,000.00 HRK
Referencenummer for tilbuddet
8-15
Beskrivelse

Predmet nabave su usluge digitalizacije i mikrofilmiranja dokumentacije o lijeku, dokumentacije o medicinskom proizvodu i farmakovigilancijske dokumentacije za potrebe naručitelja sukladno ovoj dokumentaciji.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/05/2015 12:00
CPV-kode
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,390,000.00 HRK
Endelig kontraktværdi
2,925,000.00 HRK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Financijska agencija
Postadresse: Ulica grada Vukovara 70
By: Zagreb
Postnummer: 10000
Land: HRV
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.