Publications Office of the EU
I-Riccò del Golfo di Spezia: Specialiseret personbefordring ad vej - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Riccò del Golfo di Spezia: Specialiseret personbefordring ad vej

  • Offentliggjort
    20/05/2011
  • Frist
    20/07/2011
  • Åbning af tilbuddene
    28/07/2011
  • Tildelt
    29/09/2011
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: ITC34 La Spezia
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
466,830.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
385,633.40 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Affidamento del servizio di trasporto scolastico.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/07/2011 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
466,830.00 EUR
Endelig kontraktværdi
385,633.40 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ATC Esercizio SpA
Postadresse: via del Canaletto 100
By: La Spezia
Postnummer: 19126
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.