Publications Office of the EU
Tyskland-Erfurt: Mobiltelefontjeneste - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Erfurt: Mobiltelefontjeneste

  • Offentliggjort
    18/11/2022
  • Frist
    22/12/2022
  • Åbning af tilbuddene
    22/12/2022
  • Tildelt
    24/01/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
IKK classic
Udførelsessted
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
64212000 Mobiltelefontjeneste
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
924,175.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
01/IT/2022
Beskrivelse

Gegenstand der zu erbringenden Leistung ist die Bereitstellung und Aktivierung von 2.165 (Stand 01.08.2022) Mobilfunkanschlüssen (die Anzahl kann je nach Bedarf der Auftraggeberin nach unten oder oben abweichen) in verschiedenen Tarifen und mit verschiedenen Optionen.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9FCAF376-3649-4FB9-AD3F-C6BA031E03BC
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/12/2022 10:10
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
924,175.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Telekom Deutschland GmbH
Postadresse:
By: Bonn
Postnummer: 53227
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.