Publications Office of the EU
I-San Raffaele Cimena: Tjenester i forbindelse med hotel, restaurant og detailhandel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

I-San Raffaele Cimena: Tjenester i forbindelse med hotel, restaurant og detailhandel

  • Offentliggjort
    26/09/2012
  • Frist
    03/12/2012
  • Åbning af tilbuddene
    04/12/2012
  • Tildelt
    30/01/2013
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Comune di San Raffaele Cimena
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
55000000 Tjenester i forbindelse med hotel, restaurant og detailhandel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
455,100.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
380,691.15 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Servizio di preparazione e somministrazione pasti nelle scuole infanzia ed obbligo e dipendeni comunali.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/12/2012 14:30
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
455,100.00 EUR
Endelig kontraktværdi
380,691.15 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Sodexo Italia SpA
Postadresse: Via Fratelli Gracchi 36
By: Cinisello Balsamo
Postnummer: 20092
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.