Publications Office of the EU
Polen-Toruń: Diverse medicinske apparater og produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Toruń: Diverse medicinske apparater og produkter

  • Offentliggjort
    05/03/2020
  • Frist
    07/04/2020
  • Åbning af tilbuddene
    07/04/2020
  • Tildelt
    28/04/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL Polska
Sektor (hoved-CPV)
33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
220,000.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
275,405.58 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
W.Sz.Z: TZ-280-27/20
Beskrivelse

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu anestezjologicznego z podziałem na 4 zadania.
2. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową i standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określają załączniki od nr 2/1 do nr 2/4 do SIWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Postadresse: ul. Świętego Józefa 53–59
By: Toruń
NUTS-kode: PL
Postnummer: 87-100
Land: POL
Kontaktperson: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Hovedadresse: www.platformazakupowa.pl/wszz_torun
Elektronisk via:
www.platformazakupowa.pl/wszz_torun
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/04/2020 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.