Publications Office of the EU
Finland-Oulu: Lastbiler med drejestige - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Oulu: Lastbiler med drejestige

  • Offentliggjort
    26/01/2016
  • Frist
    04/03/2016
  • Tildelt
    06/04/2016
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Oulun kaupunki
Udførelsessted
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sektor (hoved-CPV)
34144211 Lastbiler med drejestige
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
585,900.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
OUKA/9686/02.08.00/2015
Beskrivelse

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Oulun kaupunki
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
585,900.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Bronto Skylift Oy
Postadresse: Teerivuorenkatu 28
By: Tampere
Postnummer: 33300
Land: FIN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.