Publications Office of the EU
Polen-Opole: Gaderengøring og -fejning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Opole: Gaderengøring og -fejning

  • Tildelt
    17/10/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Miejski Zarząd Dróg w Opolu
Udførelsessted
NUTS code: PL524 Opolski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL524 Opolski
Sektor (hoved-CPV)
90610000 Gaderengøring og -fejning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
273,204.12 PLN
Referencenummer for tilbuddet
NP.260.40.2022.P
Beskrivelse

„Oczyszczanie miasta w zakresie: całoroczne oczyszczanie pasów drogowych Rejonu I i II, w tym oczyszczanie chodników, placów, terenów zieleni, ciągów pieszych i pieszo-rowerowych oraz przejść podziemnych” w zakresie:
powtórzenie podobnych usług dla:
Część 2 pn. Rejon 2 - obszar: Armii Krajowej, Gosławice, Groszowice, Grotowice, Grudzice, Kolonia Gosławicka, Malina, Malinka, Nowa Wieś Królewska, Stare Miasto, Śródmieście.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
273,204.12 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Megatherm Sp. z o.o.
Postadresse:
By: Opole
Postnummer:
Land: POL

Officiel betegnelse: Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe ANN-POL
Postadresse:
By: Opole
Postnummer:
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.