Publications Office of the EU
Slovenien-Laško: Opmålingstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenien-Laško: Opmålingstjenester

  • Offentliggjort
    03/05/2023
  • Frist
    16/06/2023
  • Åbning af tilbuddene
    16/06/2023
  • Tildelt
    01/09/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
OBČINA LAŠKO
Udførelsessted
NUTS code: SI Slovenija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SI Slovenija
Sektor (hoved-CPV)
71355000 Opmålingstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
384,664.64 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
211,200.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
JN-1/2023
Beskrivelse

Predmet javnega naročila je izvajanje geodetskih storitev za potrebe Občine Laško in sicer za obdobje štirih let, to je predvidoma od 1.9.2023 do 31.8.2027.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: OBČINA LAŠKO
Nationalt registreringsnummer: 5874505000
Postadresse: Mestna ulica 2
By: Laško
NUTS-kode: SI
Postnummer: 3270
Land: SVN
Kontaktperson: občinska uprava
Hovedadresse: http://www.lasko.si
Elektronisk via:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=25268
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/06/2023 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
384,664.64 EUR
Endelig kontraktværdi
211,200.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: GEO STUDIO, geodetski inženiring in svetovanje d.o.o.
Postadresse: Brodarjeva ulica 6
By: Celje
Postnummer: 3000
Land: SVN

Officiel betegnelse: GEODETSKI ZAVOD CELJE, d.o.o.
Postadresse: Ulica XIV. divizije 10
By: Celje
Postnummer: 3000
Land: SVN

Officiel betegnelse: GEOMETRA, geodetske storitve, trgovina in svetovanje d.o.o.
Postadresse: Trg Alfonza Šarha 18
By: Slovenska Bistrica
Postnummer: 2310
Land: SVN

Officiel betegnelse: GEOFOTO podjetje za geodetske in računalniške storitve d.o.o.
Postadresse: Mariborska cesta 5
By: Slovenska Bistrica
Postnummer: 2310
Land: SVN

Officiel betegnelse: GEOBI, geodetske storitve, d.o.o.
Postadresse: Delavska cesta 24
By: Šenčur
Postnummer: 4208
Land: SVN

Officiel betegnelse: GEOSTROKA, geodetske storitve, Miroslav Petrović s.p.
Postadresse: Cesta Valentina Orožna 8A
By: Šentjur
Postnummer: 3230
Land: SVN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.